Kamery

Kamerové systémy sú jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcou oblasťou v ochrane majetku. Kamerový systém slúži ako dôležitá pasívna ochrana objektov, k sledovaniu technologických procesov alebo pohybu osôb a vozidiel.
Kamery

Kamerové sledovacie okruhy (CCTV)
Uzavreté kamerové systémy patria v dnešnej dobe medzi najúčinnejšie a najviac používané prostriedky ochrany majetku v priemyselnej a komerčnej sfére. Z jedného stanovišťa možno prostredníctvom kamerových systémov strážiť rozsiahle komplexy budov, monitorovať a zaznamenávať pohyb osôb v stráženom priestore a dodatočne identifikovať páchateľa trestnej činnosti.

Kamerové systémy slúžia na monitorovanie vnútorných aj vonkajších priestorov objektov. Pohľad kamier možno ovládať a monitorovať na dispečninku, diaľkovo cez zabezpečené internetové pripojenie alebo zapnúť automatické otáčanie, poprípade možno montovať jednoduché statické kamery.

Výstupy z kamier je možné ukladať na dátové úložiská, z ktorých sa neskôr záznamy dajú prehrávať. Naša firma vykonáva realizácie kamerových sledovacích okruhov od návrhu, cez montáž a následnú servisnú podporu.

Tiež sa môžete stretnúť s pojmom priemyselné kamery, čo vyjadruje prevažne pôvodné využitie CCTV kamier pre priemyselné aplikácie. Postupom času sa tento systém začal využívať v školstve, zdravotníctve, na sledovanie dopravy a k mnohým ďalším monitorovaniam.

V súčasnosti sú vysoké požiadavky na IP kamery hlavným dôvodom výberu zákazníkov. Tí vyžadujú excelentné megapixelové rozlíšenie, vysokú citlivosť kamier, moderný dizajn, obľúbené funkcie a iné nadštandardné aplikácie pre mobilné telefóny a tablety s operačnými systémami Android a Apple. Jednou z najdôležitejších požiadaviek je samozrejme aj prijateľná cena.

Typy kamier

V dnešnej dobe sú na trhu k dispozícii dve hlavné rôzne technológie bezpečnostných kamier - analógové a IP kamery. Zásadný rozdiel týchto technológií je v spôsobe prenosu informácií, teda v tom, ako sa prenáša obraz z kamier do záznamového / zobrazovacieho zariadenia. Existuje aj tretia technológia - HDcctv, ktorá je "mixom" týchto dvoch technológií.

IP Kamery

Analógové kamery na prenos používajú analógový prenos signálu, prakticky totožný so starým analógovým televíznym vysielaním. Prenosová norma pre TV prenos je stará viac ako 50 rokov a z tohto dôvodu sú možnosti tohto typu kamier trochu obmedzené.

Ďalší typ kamier (IP kamery) používajú pre prenos obrazu bežnú počítačovú sieť, kde je pre prenos informácií väčšia šírka pásma a kamery tak nie sú toľko obmedzené ako u predchádzajúcej technológie. V čom sa naopak tieto dve technológie v zásade neodlišujú, je spôsob získavania obrazu a jeho základné "fyzikálno-optické" princípy.

Bezdrôtové kamery majú veľa spôsobov využitia. Bezdrôtové kamery môžu slúžiť k sledovacím účelom, na zabezpečenie domu, záhrady či kancelárie. Bezdrôtové kamery vám môžu pomôcť aj pri strážení skladu, či detí. Veľmi lacné bezdrôtové kamery, možno použiť pre sledovanie detí alebo pre monitorovanie priestorov, bez potreby ťahania káblov. Tieto bezdrôtové kamery sú určené pre prevádzku v malých objektoch. Bezdrôtové kamery sa používajú všade tam, kde je problematické ťahanie kábla alebo je potrebné meniť umiestnenie kamery.

Bezpečnostný kamerový systém -spoľahlivá ochrana domu

Ponúkame na predaj kamery a kamerové systémy týchto značiek:

Naše úspechy v číslach

238

Klientov

895

Kamier

79

Smart Home

Referencie

Sme radi, že medzi našich klientov patria mimo iných, aj tieto významné spoločnosti

Kontakty


 • Suntech s.r.o.
 • Mostová 381

  Partizánske 958 01
 • IČ: 50352024
 • IČ DPH: SK2120312788

Kontakty


 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Technická podpora

  +421 905 700 444

Kontakty


 • Servis CCTV a Alarmov

  +421 907 750 093


Vytvorila digitálna agentúra MW Media www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu